DosTcaForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baros çok istekli!!!!!!!

Baros çok istekli!!!!!!! Empty Baros çok istekli!!!!!!!

Mesaj tarafından xumutx 31st Ağustos 2008, 11:18

Takımımızda Kayserispor ile deplasmanda oynanacak olan maçın hazırlıkları cumartesi sabahı yapılan çalışma ile tamamlandı. Taktik bir çalışma yapan sarı kırmızılılar öğleden sonra ise Kayseri’ye geçerek maç saatini beklemeye başladı. Ayağının tozuyla geldiği Galatasarayımızda sağlık kontrolünden geçtikten sonra yapılan iki idmana da katılan yeni transfer Milan Baros’un çalışmalarda hiç yabancılık çekmediği gözlenirken, Çek futbolcu bugünkü maçta oynayabilecek durumda olduğunu belirtti.

Hiç boş durmadı

Teknik direktör Skibbe’nin yardımcıları ile dün sabah idmanı sonrası bir süre konuşan Baros’un, "Ben 15 Temmuz’dan bu yana çalışmalarımı sürdürüyorum. Takımdan ayrılacağım belliydi ve gideceğim takıma da hazır olmalıydım. Onun için çalışmalarımı hiç sektirmedim. Hiç bir sakatlığım da yok. İstanbul’a gelir gelmez Galatasaray’ın yaptığı çalışmalara katıldım. Kendimi hazır buluyorum ve oynamak istiyorum" dediği ifade edildi.

Yedek soyunacak

Şampiyonlar Ligi’nden elenmenin şokunu hala üzerinden atamayan Alman çalıştırıcı Skibbe kadroyu fazla bozmayı düşünmüyor. Baros’u maç kafilesine alan Skibbe, Çek futbolcuyu yedek soyundurmayı planlıyor. Skibbe, oyunun akışına göre Kayserispor maçında Baros’a ikinci yarıda görev verecek. Alman çalıştırıcı ayrıca Uğur ve Sabri’nin yokluğunda sağ kanatta Barış Özbek’i sahaya sürecek.
xumutx
xumutx

Rep :
Baros çok istekli!!!!!!! Left_bar_bleue905 / 100905 / 100Baros çok istekli!!!!!!! Right_bar_bleue

http://www.dostcaforum.yetkinforum.com

- Similar topics