DosTcaForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banner Maker Pro 7.0.3

Banner Maker Pro 7.0.3 Empty Banner Maker Pro 7.0.3

Mesaj tarafından anti x PIRASA 28th Ağustos 2008, 21:00

Banner Maker Pro 7.0.3 (Güncellendi)

Tanıtım:
Banner Maker Pro, web sayfaları için hızlı ve kolay bir şekilde bant reklam (banner), logo, web tuşu, hareketli GIF ve diğer web grafikleri yapabileceğiniz programdır.

Program sihirbaz bir arayüze sahip olduğundan işleminizi adım adım kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tamamladığınız çalışmayı GIF ya da JPEG olarak kaydedebilirsiniz.

Hareketli (animasyonlu) GIF, bant reklam (banner) ve tuş oluşturmak sadece 5 dakikanızı alır. Öyle ağır programlardaki teferruatlara girmeden, menüler arasında kaybolmadan ve ayrıca uzman grafikçi olmaya gerek duymadan herkes kolay ve hızlı bir şekilde bant reklam, logo gibi çalışma yapabilir.

'New/Yeni' yoluyla yeni bir çalışma başlatarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra boyut (size) içinden 468x60 standart ya da 728x90, 234x60, 120x10 gibi farklı boylarda bant reklam ebatları seçebilir, ayrıca 88x31 gibi küçük web bağlantı tuşları oluşturulabilir. Standart boyutların yanında siz de kendi belirleyeceğiniz ebatı girebilirsiniz. Yine bu çalışmanın arkaplanını seçebilir, resim ve metin ekleyebilirsiniz.

Özellikler:
Hızlı ve kolay bir şekilde bant reklam, logo, hareketli GIF'ler oluşturulabilir.
Bant reklam ve web bağlantı tuş yapımı için özelleştirilebilir yapıya sahiptir.
Resim, logo eklenebilir.
60'ın üzerinde farklı hareket mevcuttur.
Bant reklam yapımında kenarlık, keskinlik, karakter boşluğu, saydamlık, metin için açı girilebilir ve ayrıca onlarca farklı efekte sahiptir.
500'ün üzerinde arkaplan resmi mevcuttur.
Yaptığınız çalışma e-posta, FTP yoluyla bir resim sitesine eklenebilir.
Web sitenize yerleştirmek amacıyla HTML kodları oluşturulabilir

Sürüm : 7.0.3 Boyut : 5.19 Mb Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Kısıtlama : 15 gün Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista Üretici Firma : GatorData

Banner Maker Pro 7.0.3 1764

indir
anti x PIRASA
anti x PIRASA
Admin

Rep :
Banner Maker Pro 7.0.3 Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Banner Maker Pro 7.0.3 Right_bar_bleue

http://dostcaforum.yetkinforum.com